TP - Link Modem RE305 AC1200 Wi-Fi Range Extender
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| DONANIM ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Priz Tipi | EU, UK, US |
| Standartlar ve Protokoller | IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b |
| Arabirim | 1 adet 10/100M Ethernet Port (RJ45) |
| Buton | WPS Butonu, Reset Butonu |
| Güç Tüketimi | 7.3W(maksimum güç tüketimi |
| Anten | 2 adet harici |
| Boyutlar ( W X D X H ) | 3.1*3.0*3.0 in. (80*78*77mm) |
| KABLOSUZ ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Frekans | 2.4GHz & 5GHz(11ac) |
| Bağlantı Hızı | 5GHz:867Mbps’ye kadar 2.4GHz:300Mpbs’ye kadar |
| Alıcı Hassasiyeti | 5GHz: 11a 6Mbps:-91dBm@10% PER 11a 54Mbps: -74dBm@10% PER 11ac HT20 mcs8: -68dBm@10% PER 11ac HT40 mcs9: -63dBm@10% PER 11ac HT80 mcs9: -59dBm@10% PER 2.4GHz 11g 54M: -79dBm@10% PER 11n HT20 mcs7: -77dBm@10% PER 11n HT40 mcs7: -74dBm@10% PER |
| Kablosuz Modları | Menzil Genişletici/Erişim Noktası Kablosuz İstatistiği Eş Zamanlı Modu 2.4G/5G Wi-Fi bantlarının her ikisini de arttırır |
| Kablosuz Fonksiyonlar | Kablosuz İstatistiği Eş Zamanlı Modu 2.4G/5G Wi-Fi bantlarının her ikisini de arttırır Erişim Kontrolü LED Kontrolü Etki Alanı Giriş Fonksiyonu |
| Kablosuz Güvenlik | 64/128-bit WEP WPA-PSK / WPA2-PSK |
| İletim Gücü | <17dBm(2.4GHz) <17dBm(5GHz) |
| DİĞERLERİ | |
|---|---|
| Sertifika | CE, FCC, RoHS |
| Paket İçeriği | AC1200 Wi-Fi Menzil Genişletici RE305 Hızlı Kurulum Kılavuzu |
| Kutu Boyutları (W x D x H) | 6.15*4*3.7in. (156.5*101.5*95mm) |
| Sistem Gereksinimleri | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, 8, 10, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C (32°F~104°F) Depolama Sıcaklığı: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Çalışma Nemi: 10%~90% yoğuşmasız Depolama Nemi: 5%~90% yoğuşmasız |
