TCL Tab10 4/64GB Dark Gray
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| Bluetooth | Var |
|---|---|
| Disk Kapasitesi | 64 GB |
| Ekran Boyutu | 10,1 inç |
| Ekran Modeli | IPS Ekran |
| HDMI | Yok |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Sekiz Çekirdekli İşlemci |
| İşlemci Markası | ARM |
| İşletim Sistemi Tabanı | Android |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| Kalem Uyumluluğu | Hayır |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Mobil Bağlantı | Yok |
| Pil Gücü (mAh) | 5500 mAh |
| Ram Kapasitesi | 4 GB |
| Sim Kart Uyumu | Hayır |
| Temel İşlemci Hızı | 2 GHz |
