| Dahili Hafıza | 32 GB |
|---|---|
| Ekran Boyut Aralığı | 5,5 - 5,9 inç |
| Ekran Boyutu | 5,5 inç |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 8 - 12,9 MP |
| Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 5 - 7,9 MP |
| Ön (Selfie) Kamera | 5 MP |
| Pil Gücü Aralığı | 3000 - 3499 mAh |
| Pil Gücü | 3000 mAh |
| RAM Kapasitesi | 2 GB RAM |
| Yüz Tanıma | Var |
