Samsung TAB A8 Silver
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| 3G | Yok |
|---|---|
| Ağırlık | 345 gr |
| Arttırılabilir Hafıza | 512 GB'a kadar |
| Bluetooth | Var |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 8,0 inç |
| Ekran Modeli | WQXGA Ekran |
| Ekran Panel Tipi | TFT |
| GPS (Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Hafıza Kartı Tipi | Yok |
| HDMI | Yok |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşletim Sistemi Tabanı | Android |
| İşletim Sistemi | Android 9.0 (Pie) |
| Kamera Çözünürlüğü | 8,0 MP |
| Kamera | Çift Kamera |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Mobil Bağlantı | Yok |
| Paket İçeriği | Güç Adaptörü |
| Ram Kapasitesi | 2 GB |
| Tablet İşlemci | Cortex A7 |
| Temel İşlemci Hızı | 2 GHz |
| USB Tipi | USB |
| Wi-Fi | Var |

