Samsung Tab A7 Silver
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| 3G | Yok |
|---|---|
| Ağırlık | 476 gr. |
| Arttırılabilir Hafıza | 1 TB'a kadar |
| Bluetooth | Var |
| Boyutlar | 157.4 x 247.6 x 7mm |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 10,4 inç |
| Ekran Modeli | TFT |
| Hafıza Kartı Tipi | Micro SD |
| HDMI | Yok |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Sekiz Çekirdekli İşlemci |
| İşlemci Markası | Qualcomm |
| İşletim Sistemi Tabanı | Android |
| İşletim Sistemi | Android 10 |
| Kamera Çözünürlüğü | 8,0 MP |
| Kamera | Çift Kamera |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| Mobil Bağlantı | Yok |
| Ram Kapasitesi | 3 GB |
| Temel İşlemci Hızı | 2 GHz |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
