Samsung Galaxy A22 Black
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| Ağırlık | 186 g |
|---|---|
| Arttırılabilir Hafıza | Var |
| Boyutlar | 159.3 x 73.6 x 8.4 |
| Çift Hatlı | Var ( Tek İşlemcili ) |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
| Ekran Boyutu | 6,4 inç |
| Ekran Tipi | Süper AMOLED |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| İşletim Sistemi | Android 10 |
| İşletim Türü | Android |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 8 - 13,9 MP |
| Ön (Selfie) Kamera | 13 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Gücü Aralığı | 5000 mAh ve Üzeri |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| RAM Kapasitesi | 4 GB RAM |
| Şarj Girişi | Type-C |
| Yüz Tanıma | Var |

