Samsung Galaxy A01 Core Blue
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| Ağırlık | 150 g |
|---|---|
| Arttırılabilir Hafıza | 512 GB'a kadar |
| Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Bekleme Süresi | Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. |
| Bluetooth | Var |
| Boyutlar | 141.7 x 67.5 x 8.6 |
| Çift Hatlı | Var ( Tek İşlemcili ) |
| Dahili Hafıza | 16 GB |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Boyut Aralığı | 5 - 5,4 inç |
| Ekran Boyutu | 5,3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1480 |
| Ekran Tipi | PLS TFT |
| E-mail Desteği | Var |
| Entegre Flaş | Var |
| Entegre Kamera | Var |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Görüntülü Konuşma | Var ( Uygulama ile data kullanır ) |
| Göz Taraması | Yok |
| GPS (Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| HandsFree (Eller Serbest) | Var |
| İşletim Türü | Android |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 8 - 12,9 MP |
| Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Kamera Zoom (Yakınlaştırma) | Var |
| Klavye | Yok |
| Konuşma Süresi | Konuşma süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. |
| MP3 Çalma | Var |
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Yok |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 5 - 7,9 MP |
| Ön (Selfie) Kamera | 5 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Pil Gücü Aralığı | 3000 - 3499 mAh |
| Pil Gücü | 3000 mAh |
| Radyo | Var |
| RAM Kapasitesi | 1 GB RAM |
| Ses Kayıt | Var |
| Şarj Girişi | Micro USB |
| Telefon Hafızası | Var |
| Telefon Tipi | Bar Tipi |
| Video Kayıt | Var |
| Video Oynatma | Var |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Yüz Tanıma | Yok |

