Oppo Reno 5 Lite 128 GB Black
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| Ağırlık | 172 g |
|---|---|
| Arttırılabilir Hafıza | 256 GB'a kadar |
| Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Boyutlar | 160.1 x 73.2 x 7.8 |
| Çift Hatlı | Yok |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
| Ekran Boyutu | 6,4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 |
| Ekran Tipi | AMOLED |
| Entegre Flaş | Var |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Görüntülü Konuşma | Var |
| GPS (Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Hafıza Kartı Tipi | Micro SD |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| İşletim Türü | Android |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP |
| Kamera Zoom (Yakınlaştırma) | Var |
| MP3 Çalma | Var |
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Yok |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Ön (Selfie) Kamera | 32 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Gücü Aralığı | 4000 - 4999 mAh |
| Pil Gücü | 4310 mAh |
| RAM Kapasitesi | 8 GB RAM |
| Şarj Girişi | Type-C |
| Video Kayıt | Var |
| Video Oynatma | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Yüz Tanıma | Var |

