Oppo A16 32GB Black
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| Dahili Hafıza | 32 GB |
|---|---|
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
| Ekran Boyutu | 6,5 inç |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 13 - 19,9 MP |
| Kamera Çözünürlüğü | 13 MP + 2 MP + 2 MP |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 8 - 13,9 MP |
| Ön (Selfie) Kamera | 13 MP |
| Pil Gücü Aralığı | 5000 mAh ve Üzeri |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| RAM Kapasitesi | 3 GB RAM |
| Yüz Tanıma | Var |

