Casper Nirvana Notebook C370 Metal
Fiyat ve sipariş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
| 10/100 Ethernet | Yok |
|---|---|
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 1 - 2 kg |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı İşlemcisi | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran Özelliği | HD |
| Ekran Panel Tipi | TN |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 4 MB Cache |
| İşlemci Nesli | Yok |
| İşlemci Tipi | Intel Celeron |
| İşlemci | N4020 |
| İşletim Sistemi | Yok (Free Dos) |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Maksimum İşlemci Hızı | 2,8 GHz |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1366 x 768 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 4 GB |
| Ram Tipi | LPDDR4 |
| Renk | Metalik Gri |
| SSD Kapasitesi | 120 GB |
| Temel İşlemci Hızı | 1,1 GHz |
| Usb 2.0 | Yok |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 3.1 | Yok |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |



