| 3G | Yok |
|---|---|
| Ağırlık | 245 gr |
| Arttırılabilir Hafıza | 16 GB'a kadar |
| Bluetooth | Var |
| Boyutlar | 189.5 x 9.15 x 111 mm |
| Dahili Hafıza | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 7,0 inç |
| Ekran Modeli | TFT |
| Ekran Panel Tipi | TFT |
| GPS (Küresel Konumlama Sistemi) | Yok |
| Hafıza Kartı Tipi | Yok |
| Hafıza | 16 GB |
| HDMI | Yok |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Yok |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşletim Sistemi Tabanı | Android |
| İşletim Sistemi | Android |
| Kamera Çözünürlüğü | 2,0 MP |
| Kamera | Var |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1024 x 600 |
| Mobil Bağlantı | Yok |
| Paket İçeriği | ALCATEL 1T 7" 16GB PRIME BLACK KILIFSIZ TABLET |
| Ram Kapasitesi | 1 GB |
| Tablet Rengi | Uzay Grisi |
| Temel İşlemci Hızı | 1,3 GHz |
| USB Tipi | Micro USB |
| Wi-Fi | Var |

